30

Hello,

This is our first entry on this website.

We are going to post information about our son, Michaś, who was diagnosed with Batten disease.


Odpowiedzi: 30 do wpisu “Welcome”

 1. admin

  Trzymaj się Michałku !

 2. Gabi

  Gosiu, jesteśmy z Wami…zawsze trzeba wierzyć i wtedy wszystko się uda…Pozdrawiam gorąco

 3. Ciocia Justyna

  Michasiu, jesteśmy z Tobą i bardzo Cię kochamy! I zrobimy wszystko co możemy, żeby Ci pomóc!

 4. Bietka

  Trzymajcie się Kochani…

 5. ciocia Aga

  Michasiątko Ty moje, buziaków sto!

 6. Iwona

  Kochana Gosiu razem z Pawełkiem trzymamy za Michałka kciuki. Mam nadzieję że nasi synowie jeszcze kiedyś się zobaczą i będą razem się bawić jak kiedyś!Jesteście w naszych myślach.A Ty Gosiu trzymaj się dzielnie bo musisz mieć podwójne siły za siebie i za swojego małego mężczyznę.

 7. @ ciocia Ilona

  myślami jestem z Wami…

 8. DanaJB

  Ściskam Was mocno.

 9. Wujek Krzyś

  Modlitwa i działanie! Inaczej na nic wszystko..Musimy zebrać kasę ludzie!! To mój chrześniak!! Najukochańszy na świecie Michał!! Wpłacać kasę dla Gosi,choćby po parę złotych,każda złotówka zbliży Michała do zdrowia..

 10. Ela R.

  Krzyś ma racje modlitwa i dzialanie,trzeba miec nadzieje.BUZIAKI.

 11. Teresa

  Małgosiu, Andrzeju, Michałku, Zuziu, nie jesteście sami. Już zaczynam alarmować znajomych żeby wpłacali pieniądze. mam nadzieję, że szybko wpiszą Michasia do fundacji i zakwalifikuje się na leczenie w USA, wtedy znajdziemy pieniądze na Wasz wyjazd. Teraz modlimy się gorąco. Wierzę, że wszystko będzie dobrze.

 12. Alilllka

  Gosia, nawet nie wyobrażamy sobie, jak wielki ciężar przyszło Wam nieść… Trzymamy mocno kciuki i przesyłamy życzenia świąteczne, aby mimo wszystko te Święta były dla Waszej czwórki piękne i szczęśliwe!!!

 13. tomasz

  witam was Gosiu Tomasz z tej str.z Rudnika jestesmy z wami ja Adas mama i tato .sercem z wami

 14. VIOLETTA

  witajcie GOSIU I ANDRZEJU ZDAJE SOBIE SPRAWE Z CIEZARU JAKI DZWIGACIE, ALE POZNALAM WAS MICHASIA,CIEBIE GIOSIU I ANDRZEJA W SZPITALU NA LIGOCIE I WIEM ZE WIARY I SILY WAM NIE ZABRAKNIE , WIERZE ZE ZNAJDZIE SIE MNOSTWO ZYCZLIWYCH LUDZI, KTORZY OTWORZA SWOJESERCA I OBDARUJA CHECIA POMOCY FINANSOWEJ ,NIECH BOG WAM BLOGOSLAWI I OIEKUJE SIE WAMI ,A SWIETA NIECH BEDE RODZINNE I PELNE MILOSCI ,NOWY ROK NIECH BEDZIE NADZIEJA NA LEPSZE DNI ,CALUSKI DLA MICHASIA, ZUZI,WAS VIOLA Z KAMILKIEM

 15. Alicja

  Dzisiaj przeczytałam tą wstrząsającą historię choroby Waszego synka.Podzielę się tą smutną historią ze znajomymi, napewno znajdą się ludzie,którzy nie poskąpią grosza dla ratowania waszego dziecka.Wszystkiego dobrego-bardzo bliska, ale nieznana kuzynka Ala Sobucka (Markowska).

 16. Małgorzata i Andrzej

  W imieniu Michałka chcemy bardzo podziękowac osobom, które otworzyły swoje serca i okazały życzliwośc naszemu synusiowi. Spokojnych i zdrowych Świąt.

 17. Rafał

  Trzymajcie się wszystko będzie dobrze

 18. Iga

  Witam,

  Możemy przekazać Michałkowi pionizator Jenxa, aby pomóc mu w rehabilitacji. Pionizator jest po naszym synku Maksiu, który w wieku 2,8 l zatrzymał sie na OJOM i walczymy teraz ze skutkami niedotlenienia. Jeśli przyda się Państwu pionizator, proszę o kontakt na e-mail.

  Pozdrawiam,
  Iga

 19. kuzynka EWA

  Gosiu modlimy sie i trzymam kciuki jestesmy z wami posłałam do wszystkich znajomych ten link i oni poslą dalej staramy się pomuc wszyscy jak możemy nie zostawimy was samych zrobimy wszysko co w naszej mocy zeby Michaś poleciał na to leczenie trzymajcie się.

 20. Jola

  Małgosiu, całym sercem jestem z Wami i głęboko wierzę, że wielu ludzi dobrej woli otworzy swoje serce dla Michałka.
  Pozdrawiam cieplutko.
  „Mała sroczko” uda się!!!

 21. sylwia

  Witajcie Kochani jesteśmy z Wami całym sercem wierzymy że będzie wszystko dobrze niech Anioł Stróż czuwa nad Michasiem .Sylwia z rodziną.

 22. Małgorzata i Andrzej

  Pani Igo bardzo proszę o podanie e-maila, bo nie mogę się z panią skontaktowac. Wszystkim dziekuję za wsparcie.

 23. Marysia Zbyszek

  Małgosiu Andrzeju jesteśmy z Wami i trzymamy kciuki za zdrówko Michasia.

 24. Kasia

  Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia dla Michałka!

 25. Iza

  Życzymy Michałkowi dużo dużo zdrówka a Państwu dużo wytrwałości i siły do walki o zdrowie syna..
  Sąsiedzi z Międzyrzecza..

 26. Iga

  Witam podaję kontakt e-mailowy rembiszewska@gmail.com pozdrawiam serdecznie Iga

 27. Jula

  Mocno trzymam za powrót do zdrowia. Pozdrawiam cieplutko.

 28. Lila

  Życzymy Michałkowi powrotu do zdrowia,jesteśmy z wami trzymamy za was kciuki i wspieramy modlitwa.Postaram się pomóc.Ciocia z rodziną

 29. Aga

  Witam… Bardzo przejęłam się historią Michałka.Postaram się pomóc finansowo,zachęcam również znajomych.
  Jednak oprócz pieniążków, wszystkich bardzo zachęcam do wytrwałej modlitwy.Nie traćmy nadziei,Pan Bóg może wszystko uczynić, nawet to czego ludzki rozum nie potrafi pojąć.Tylko musimy wierzyć! W Biblii jest napisane : ” otrzymacie wszystko,o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie ” Mt 21,22

  Ja wierze,że Michałek wyzdrowieje!

 30. Jola

  Witam…Właśnie przeczytałam historię Michałka. Koleżanka mi opowiedziała Państwa historię. Trzeba być dobrej myśli i modlić się. Wszystko na pewno dobrze się skończy i Michałek wyzdrowieje:)Pozdrawiam


Trackbacki/Pingbacki